środa, 17 października 2012

Biało-czerwona środa

Cześć!

Polska zremisowała z Anglią 1:1. Mecz był bardzo dobry, lecz czuję niedosyt. Powinniśmy wygrać to spotkanie, ponieważ przeważaliśmy. Goście często tracili piłki - nie wspominając o tym, jak po minięciu się z futbolówką przez Anglika Polska miała groźną sytuację. Brakuje skuteczności albo po prostu szczęścia. Bardzo dużo sytuacji niestety nie przekłada się na bramki. W sumie jestem dumna z naszych zawodników. Pokazali klasę, gra mogła się podobać.  

Bramki zdobyli : Rooney dla przyjezdnych, Glik dla Naszych. Dla Biało-Czerwonych!
Uwaga dziewczyny - piszcie kto Waszym zdaniem był najlepszy w tym meczu. Który z zawodników zasłużył na miano zawodnika spotkania? Czekamy na Wasze komentarze.
Przypominamy skład : Tytoń - Piszczek, Glik, Wasilewski, Wawrzyniak -Wszołek (Mierzejewski), Polanski, Krychowiak, Obraniak (Borysiuk), Grosicki (Milik) - Lewandowski

- Domi

Dziękujemy za wszystkie komentarze. Super, że czytacie naszego bloga! Pozdrawiamy!

PS Zupełnie prywatnie - moimi nowymi mentorami są kibice, którzy wbiegli wczoraj na murawę! Pierwszy - świetnie bawił się na bramce, potem uciekał przed służbami, aby na koniec rzucić się po mistrzowsku na mokrą nawierzchnię i dać się skuć! Drugi - widok "stjółarda", który goniąc go przewrócił się - bezcenny :). Kibice Lecha Poznań powinni wiedzieć dlaczego "stjółardzi". Poza tym jeśli będzie jakaś kara pieniężna dla chłopaków to jakąś zrzutę się sypnie :) Piona!

*  *  *

Dobra siatkarska wiadomość !!
Skra Bełchatów wygrała dzisiaj  z Al-Arabi 3:1 !! :)
Niestety, nie mogłam obejrzeć meczu, gdyż w kalendarzu mam zapisane, że jest on jutro ^^.
Gratuluję Skrze! :) - Awansowaliśmy do półfinały KMŚ ! :)

*  *  *

Wczoraj 3:0 dla Pogody!
Dzisiaj 1:1 :)
Pan Glik to przeKozak :)
Muszę jeszcze coś napisać... - LATO się skończyło, dawać w końcu jesień! ; ]]
Kochamy pzpn, niesamowite jak bardzo ^^.
- pozdrawiam natU. :)

    4 komentarze:

 1. Zawodnikiem meczu jak dla mnie był Łukasz Piszczek

  OdpowiedzUsuń
 2. Mecz jak dla mnie udany,to nie ta sama reprezentacja ,którą widzieliśmy na Euro. Oczywiście zwycięstwo mogło należeć do nas ale niestety brak szczęścia.
  Jak dla mnie Grosicki zagrał b.dobre spotkanie podobnie jak Wawrzyniak czy Obraniak. Trudno jest wytypować tego jednego .

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się, ten mecz był bardzo udany dla Grosickiego !! :)
  natU.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hehe ostatnie zdjęcie:
  I believe I can flyyyy ! :D

  OdpowiedzUsuń